Yazılar

gayrimenkul danışmanlığı alırken dikkat edilmesi gerekenler

Taşınmaz mülklerde alım, satım ve kiralama işlemleri çeşitli yasal prosedürlere bağlıdır. Ülkemizde gayrimenkuller ciddi bir yatırım aracıdır ve üzerlerinde gerçekleşecek herhangi bir işlemde profesyonel destek almak çeşitli mağduriyetlerin yaşanmaması için zorunludur. Bir gayrimenkulün alım, satım ya da kiralanması süreci bir dizi aşamalardan oluşur. Profesyonel düzeyde gayrimenkul danışmanlığı hizmeti sunan Baykal İnşaat yatırımlarınızın ve mal varlıklarınızın değerlendirilmesinde ve en doğru kararların verilmesinde yanınızda.

Bir gayrimenkul yatırım amaçlı satılıyor veya alınıyorsa kısa, orta ve uzun vadede sahibine fayda sağlamalıdır. Bir konutun değer kazanmasında ya da kaybetmesinde birçok değişken vardır. Buradan hareketle gayrimenkul danışmanları en fazla faydayı sağlayacak senaryoları ve tavsiyeleri sunarak yatırımların hedefine ulaşmasını sağlamaktadır. Emlak sektöründeki gelişmeleri sürekli takip eden, yasal prosedürlerin eksiksiz biçimde yerine getirilmesini sağlayan, piyasa bilgisine hakim olan yetkin kişilerce sağlanan gayrimenkul danışmanlığı hizmeti, müşteri memnuniyetini mülk talibi ve mülk sahibi arasında kusursuzca sağlamakla yükümlüdür.

Bir gayrimenkul danışmanıyla çalışmak size ekonomik ve zamansal tasarruf sağlamaktadır. Alım, satım ve kiralama işlemlerinde yapılacak en ufak bir hata çok ciddi mağduriyetlere sebep olabilmektedir. Danışmanlık aldığınız firmanın alanında ve bölgesinde uzman, portfolyo sahibi profesyonel kişilerden oluşmasının önemi de buradan gelmektedir. Gayrimenkul danışmanlığı kendi içinde de çeşitli uzmanlık alanlarına ayrılmaktadır. Liman, alışveriş merkezleri, tarla, ofis ya da villa gibi taşınmazların alım, satım ve kiralama işlemlerinde ayrı ayrı uzmanlıkları olan kişiler, değer ve zaman yönetiminde de bilgili ve yetkili kişilerdir.

Baykal İnşaat 2011 yılından itibaren %100 müşteri memnuniyetini esas alan; insan yaşamını, güvenliğini, huzurunu ve tasarrufunu önceleyen bir firmadır. Müşteri ve yatırımcılarından aldığı güven ve özveriyle İzmir bölgesinde hizmet veren firmamız, projelerimiz ve çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için www.baykalinsaat.com web adresini ziyaret edebilirsiniz.