İzmir’in En İyi İnşaat Firmaları: Baykal İnşaat

İzmir, neredeyse tüm bir insanlık tarihi boyunca en önemli eşiklerin merkezi olan bir kenttir. Baykal İnşaat olarak ‘’İzmir halkı ve İzmir için’’ anlayışıyla hizmet verdiğimiz müşterilerimizde %100 müşteri memnuniyetini öncelediğimizi belirtir; hizmet yelpazemizde güvenilir, yaşanabilir ve sürdürülebilir bir İzmir için çalıştığımızı yinelemek isteriz.

İzmir Müteahhitlik, Kentsel Dönüşüm ve Gayrimenkul Hizmetleri

Baykal İnşaat insanların konfor alanlarını inşa etmede 30 yıllık ticari hayatında edindiği iş ahlakı ve müşteri memnuniyeti düsturunu benimseyen en köklü işletmelerden biridir. Deprem, sel ya da yangın gibi afetlere karşı sektörel deneyimini mühendislik bilimiyle birleştirerek alanında uzman mühendis, mimar ve personelleri aracılığıyla İzmir kent hayatını desteklemektedir. Hizmet ve çözümlerimizde İzmir’in tarihi dokusunu gözeterek hem çevre hem de insan duyarlı yaşam alanları oluşturmak birincil hassasiyetimizi ifade etmektedir. Buradan hareketle hizmet, çözüm ve faaliyet alanlarımız şu şekilde özetlenebilir;

  • Müteahhitlik: Müteahhit sorumluluğu işletmemizin misyon ve vizyonuyla en çok özdeşleşen şu kelimelerle ifade edilebilir: Üstlenicilik ve yüklenicilik. Gerek tamamlanan gerek devam eden projelerimizde satış ve inşa öncesi başta olmak üzere proje teslim tarihine kadar tüm sürecin nitelikli, şeffaf, zaman ve aktivite planlı olmasını önemsiyoruz. 
  • İnşaat: Vatandaşların ve yatırımcıların talep ettikleri yaşam alanlarını mühendislik ve mimari bilimlerinin temel ve özel ilkeleri ışığında inşa ediyor; kısa, orta ve uzun vadeli fark etmeksizin en karlı ve güvenilir yaşam alanlarına kavuşmalarını sağlıyoruz. Projelerimizde teslim gerçekleşene kadar tüm bir süreci şeffaf biçimde ele alarak gerekli bilgi akışının gerçekleşmesini garanti ediyoruz.
  • Kentsel Dönüşüm: Baykal İnşaat olarak İzmir’deki çarpık kentleşme ve deprem unsurlarına karşı daha yaşanabilir kent yapısı için var gücümüzle çalışıyoruz. Sektörel bilgi birikimimizi tarihi ve çevresel dokuya zarar vermemek üzere kullanıyor; gelecek nesillere ferah bir yaşantı bırakmak için özveri gösteriyoruz.
  • Mimarlık ve Proje: Vatandaşların ve yatırımcıların yaşam alanlarında estetik görünüme özen gösteriyor; tasarımlarımızda inşa trendlerini, iç ve dış mimarinin ilkelerine bağlı olarak oluşturuyoruz. Kaliteli ve dayanıklı iç ekipman tercihimiz müşterilerimizin bütçe, zevk ve ihtiyaçlarına özel şekillendiği gibi, her bir elemanın uzun yıllar kullanılabilir olmasını temin ediyoruz.

Bir kentin modern, yaşanabilir, sağlıklı ve güvenilir olması için 2011 yılından bugüne kadar var gücüyle çalışan Baykal İnşaat, sahip olduğu profesyonel ekip ve deneyimiyle insan yaşamını ve konforunu ön planda tutan bir anlayışla siz değerli yurttaşlarımıza hizmet vermektedir. Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve bizimle iletişime geçmek için www.baykalinsaat.com web adresini ziyaret edebilirsiniz.