Yazılar

baykal inşaat muteahhtilik mimarlık proje gayrimenkul danışmanlığı, kentsel dönüşüm

Bir kentin imzasında sahip olduğu mimari yapı oldukça önemlidir. Ülkemizin aktif bir deprem bölgesi olduğunu da göz önüne alırsak, insan yaşamını ve güvenini önceleyen bir mimari anlayışın benimsenmesi olmazsa olmaz bir gerektir. Baykal İnşaat, 30 yıllık ticari sektör deneyiminde edindiği müşteri memnuniyeti deneyimini ve insanların konforunu, huzurunu ve güvenini tahsis etme anlayışıyla 2011 yılından bugüne İzmir’de inşaat hizmeti vermektedir.

baykal inşaat muteahhtilik mimarlık proje gayrimenkul danışmanlığı, kentsel dönüşüm

Baykal İnşaat Güvencesiyle Bizden Alabileceğiniz Hizmetler

Müteahhitlik

Bugüne değin üstlendiğimiz küçük, orta ve büyük ölçekteki tüm projelerimiz müşteri memnuniyeti hassasiyetiyle eksiksiz ve tam zamanında teslim edilmiştir.

İnşaat

Türkiye’de inşaat faaliyetlerinin tümü müteahhit firmalar tarafından yapılır. İnşaat faaliyeti, onlarca farklı sektörün ve değişkenin ortak paydalarından biridir. Bilgi birikimi ve deneyim, inşaat faaliyetinin kusursuz olmasını sağlayan iki ana asgari koşuldur. İnşaat faaliyetleri, Baykal İnşaat’ın ana hizmet faaliyetidir.

Kentsel Dönüşüm

Her mimari yapının belli bir yıpranma oranı ve kullanım ömrü bulunmaktadır. Deprem açısından oldukça aktif bir coğrafyaya sahip olan ülkemizde özellikle son yıllarda Kentsel Dönüşüm Projeleri hız kazanmıştır. Yapının gerekli tetkiklerinin ve analizlerinin yapılması sonucu izlenecek prosedür, Baykal İnşaat güvencesi altındadır.

Mimarlık & Proje

Bir mimari yapının insan hayatını ve konforunu garanti etmesi şartının yanında estetik ve göze yakışır olması da gerekmektedir. Baykal İnşaat, kent dokusunu besleyen modern projeleriyle konfor alanınızı dizayn etmektedir.

Gayrimenkul Danışmanlığı

Gayrimenkul danışmanlığı genel anlamıyla değerli taşınmazların kiralanması veya satılması sürecine hizmet eden önemli bir sektördür. Baykal İnşaat gayrimenkul danışmanlığı hizmetinde müşteri memnuniyetini önceleyen profesyonel bir anlayışa sahiptir.