Ülkemizde gayrimenkul alımı ve satımı önemli birer yatırım araçlarıdır. Gayrimenkul alım satımında ev, dükkan, arsa, bağ, bahçe ve tarla gibi taşınmazların değerlendirilmesinde profesyonel hizmet almanız gerekmektedir.

Herhangi bir taşınmaza değer biçmede çeşitli taban ve tavan fiyat uygulamaları mevcuttur. Mülkün konumu, fiziki durumu, metrekaresi gibi mevcut değerini belirlemede kullanılan özelliklerin yanı sıra, karlı bir yatırım için uzun vadeli getiri senaryolarının da göz önünde bulundurulması gerekmektedir. Satım işlemi gerçekleşmeden ve gerçekleştikten sonra mülk sahiplerinin özellikle yasal prosedürleri eksiksiz yerine getirmesi gerekmektedir. Aksi halde bir takım sorunlar meydana gelmektedir.

Mülkünüzü kiralamak oldukça kolaydır fakat kiraladığınız veya kiraya verdiğiniz mülkün sıhhati, kiranın düzenli tahsil edilmesi veya ev ile ilgili olası problemlerde zamanında danışılacak bir kişi ihtiyacı kaçınılmazdır. Bunun yanı sıra ev sahibinin ve kiracının karşılıklı olarak yasal hakları vardır ve bu haklar çerçevesinde herhangi bir mağduriyetin yaşanmaması için sözleşme süresince danışmanlık hizmeti gerekmektedir.

Baykal İnşaat gayrimenkul danışmanlığı hizmetini müşteri memnuniyetini ve güler yüzlü anlayışı ön planda tutarak profesyonel biçimde yürütmektedir. Yatırımlarınızın doğru kişilere doğru biçimde ulaşması için, web sitemizde bulunan formu doldurmanız yeterlidir.

Baykal İnşaat’tan alacağınız gayrimenkul danışmanlığı hizmetinde önceliğimiz ticari kaygılar değil, mülkünüze en az sizin hassasiyetinizde ilgi gösterebilmek ve yatırım sürecinde en doğru kararları almanızda profesyonel danışmanlık sağlamaktadır.

Siz de Baykal İnşaat ayrıcalığıyla gayrimenkul danışmanlık hizmetinden faydalanmak istiyorsanız www.baykalinsaat.com web adresini ziyaret edebilirsiniz.