izmir inşaat ev kredisi baykal inşaat

30 yıllık ticari geçmişi ile bu geçmiş birikimini 2011 yılından itibaren inşaat sektörüne tam anlamıyla emin adımlarla İzmir’de faaliyet girişiminde bulunan Baykal İnşaat firması her şeyden önce insanların değerlerini kazanmaya ve bu kazanım ile birlikte insan değerlerini ticari kazanım unsurunun her zaman önünde tutmayı hedeflemektedir. Müşteri memnuniyetini sürekli olarak ilk sıralarda tutma hedefi, çalışmaları ile yaşanılabilir bir ortam oluşturmayı istekli bir şekilde sürdüren Baykal İnşaat: konforlu, huzurlu, güvenli, ve kaliteli bir yaşam alanları inşaa ederek sektörde güvenilen bir firma haline gelmiştir. 

Sektörde kalıcı bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlerken projelerde müşterilerimize konforlu, estetik, modern ve aynı zamanda teknolojiyle uyum içinde yaşam alanları sunmak için büyük önem gösteriyoruz. Ayrıca müşterilere uygun konut, kentsel dönüşüm işlemleri, satılık daire, kiralık daire ve uygun kredili evlere yönlendirerek bir yol haritası oluşturmalarında yardımcı oluyoruz. 

 

Sağlam Temeller, Güçlü Bir Gelecek !

Jet grout kolonu sayesinde yapımızı daha sağlam ve güvenli temeller üzerinde yükseltiyoruz. Her projemizde uygulanan Jet grout kolon sistemi yapıları daha doğru bir düzeye ve güvenli kaliteye getirmemizi sağlamakta. 

Daha önce yapılan ve gelecekte yapılmaya devam edecek olan projelerde olumlu referanslar her zaman firma bünyesine ön ayak olarak etkileyici izler bırakmıştır. Kalite ve güvenle birleşen bu yolculuğumuzda ilk günkü heyecan ve gayret ile sürekli kendisini geliştiren, gayretlerini ileriye taşımayı hedef edinen bir firma profili çizme yolunda büyük bir inanç ve azimle çalışmaktadır.